Kontakt

Office:
Fotovideoshop  s.r.o
Krátka 22
974 05 Banská Bystrica

+421484134261
+421908552180
shop@fotovideoshop.sk

Distribučný sklad:
Banská Bystrica - Karlovo
objednavky@fotovideoshop.sk

Servis zábleskových svetiel:  
Banská Bystrica - Karlovo
shop@fotovideoshop.sk    
   

Obchodná spoločnosť Fotovideoshop s.r.o, prevádzkuje internetové portály www.fotovideoshop.sk, www.proficams.eu, www.photon.sk, www.glidecam.sk, www.novoflex.sk zamerané na profesionálnu fototechniku a videotechniku.

Špecializujeme sa na na digitálne fotoaparáty Canon, Nikon, Sony, Panasonic, FujiFilm, Leica, Olympus, Hasselblad, videokamery Canon, Sony,  Panasonic. Jednou z hlavných komodít nášho širokého foto portfólia, sú štúdiové blesky Photon Europe a kompletné ateliérové príslušenstvo.Predávame tiež objektívy Sigma, Tamron, Tokina, Lensbaby, Samyang, Nikon, Canon, statívy Manfrotto, Velbon, Libec, Vinten, pamäťové karty Sandisk, monitory, batériové gripy, brašne, mikrofóny Rode, Sennheiser,filtre Hoya, Cokin a Lee filters.

Spoločnosť Fotovideoshop s.r.o pôsobí na trhu v segmente profesionálnej foto a video techniky od roku 2000.
Naše základné portfólio môžeme stručne charakterizovať jednou vetou: "Predávame profesionálne videokamery, fotoaparáty a kompletné príslušenstvo, skrátka všetko potrebné pre profesionálov pracujúcich v oblasti foto a video tvorby. Naším základným krédom je predovšetkým spokojnosť zákazníka a korektný obchodný vzťah založený na dôvere."

V roku 2007 sme získali zahraničné zastúpenie spoločnosti PhotonEurope Praha, pre profesionálne zábleskové svetlá a štúdiové vybavenie Photon, kde zároveň zabezpečujeme záručný a pozáručný servis elektroniky.

Štúdiové vybavenie PhotonEurope,  okrem foto bleskov zahŕňa kompletné príslušenstvo, ako komíniky, farebné filtre, mobilné zostavy, batériové generátory, papierové a textilné pozadia, dáždniky, softboxy (aj pre Fomei, Wallimex a Bowens), expozimetre Gossen a Sekonic, foto stoly, odrazné dosky, svetelné stany, statívy, rádiové a IR odpalovače, výbojky, pilotné žiarovky a trvalé svetlá daylight.

V roku 2008 sme získali zahraničné zastúpenie na území Slovenskej a Českej republiky od spoločnosti Active Photo Services Pvt. Ltd , pre kamerové stabilizátory Flycam a zároveń zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.

V roku 2009 sme získali zahraničné zastúpenie spoločnosti NOVOFLEX Präzisionstechnik GmbH, ktorá je európskym výrobcom a dodávateľom vysokokvalitnej špičkovej fototechniky najmä v oblasti makrofotografie.

V roku 2010 sme získali zahraničné zastúpenie spoločnosti Glidecam Industries, Inc. USA. Táto americká spoločnosť je lídrom v oblasti kamerových stabilizátorov, žeriavov a ďalšej profesionálnej videotechniky.

V roku 2013 sme sa stali Pro dealerom značky Nikon a tiež renomovneého výrobcu foto a video techniky, Panasonic.

V roku 2016 sme sa stali autrizovaným distribútorom svetoznámeho výrobcu fotoaparátov, spol. Leica.